top of page

videoklipy

naživu

Díky, že můžem & Radio Wave

|| 17/11 ||

Užijte si záznam live streamu koncertu písničkáře a poutníka ze Stříbrné Skalice, vystupujícího pod preudonymem Člověk krve, v rámci oslav sametové revoluce. Pro tuto událost ožilo 4. patro obchodního domů Máj na Národní třídě.

Rozhovor a koncert
v Knihovně Václava Havla

Moderuje Hana Slívová, editorka pořadu Vizitka na ČRo.

Vyhráváme

VYHRÁVÁME, hrajeme, nevzdáváme to! Oslavte s námi to, že kultura i přes současnou tíživou situaci nadále žije. Připravili jsme pro vás sérii 13 živých streamů, ve kterých poznáte pořádný kus české scény. A v tomhle se představí Člověk Krve.

ArtCafé

Mladý písničkář ze Stříbrné Skalice, který si říká Člověk krve, ve včerejším ArtCafé zahrál dvě písničky ze své připravované nové desky – Verpu a Kohouta.

Wombat sessions

Záznam živého vystoupení kapely Člověk Krve v rámci série Wombat sessions. Vytvořeno v nahrávacím studiu Mr. Wombat v Praze.

GoOut Gigs & GOODGOOD: Člověk Krve - Verpa

Jan Senft aka Člověk krve, písničkář ze Stříbrné Skalice, vydal koncem léta 2020 svou debutovou nahrávku V kuchyni, za kterou si vysloužil i nominaci na Objev roku cen Vinyla. Skladbu Verpa jsme natáčeli na legendárním Velkém Strahovském stadionu.

Vyhlášení hudebních cen Vinyla 2020

Píseň Jinací v čase 1:48:00

Live stream #110 - Člověk krve

Posezení, povídání a pozpívání s Janem Senftem, vystupujícím pod uměleckým jménem Člověk krve. Samorostlý písničkář pohybující se jakoby nic mezi trampskou posázavskou putykou, folkovým undergroundem a pražskými fajnšmekry. Pozoru hodný zjev.

bottom of page